Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Nadma

Nadma, mazowieckie

  • 640 000 zł
  • 117,83 m²
  • 5 431,55 zł/m²

Zdjęcie

Żaneta Tereszcze...

Skontaktuj się

Mieszkanie Nadma

Nadma, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

640 000 zł

117,83 m²

5 431,55 zł/m²

Mieszkanie Nadma

Zaktualizowane: 11 maja 2026

640 000 zł 117,83 m² 5 431,55 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 640 000 zł (5 431,55 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Nadma)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 117,83 m² (68,22 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, narożne, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 30 m²
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: AMIDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: AMD-MS-5552

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nadma, mieszkanie na piętrze + poddasze, stan deweloperski, 3 pokoje + poddasze, ogródek około 60 m2, dwa miejsca postojowe.
Biuro sprzedaży dewelopera - bez podatku P.C.C i bez prowizji
OPIS INWESTYCJI: Prezentujemy nowe osiedle bliźniaków, segmentów i mieszkań w podwarszawskiej Nadmie. Osiedle zamknięte. W inwestycji bliźniaki bez garażu, bliźniaki i segmenty z garażami oraz 4 mieszkania. W cenie do każdej nieruchomości ogródek. (...)

Agent

Żaneta Tereszczenko

690 960...

690 960 767

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości